Darbas Olandijoje sandėliuose

Atnaujinta: gruodžio 2 d.
Darbas įvairiuose sandėliuose Olandijoje užsakymų surinkėjams ir elektrokrautuvų vairuotojams ( forklift, reach truck, heft truck):

• Užsakymų surinkėjai - elektronikos sandėlis („Sony“). Atlyginimas 10,15 EUR/h + % priedai už naktinę pamainą.
Reach truck, forklift vairuotojai - atlyginimas 10,55EUR / h + % priedai už naktinę pamainą.

• Elektrokrautuvo vairuotojai, reikalinga patirtis su EPT (Electric Pallet Truck) technika, skaitytuvu. Miestas Veghel. Atlyginimas 11,70 EUR / h + % priedai už naktinę pamainą.

• Maisto sandėlyje („Heineken“ produkcija) reikalingi elektrokrautuvo vairuotojai, reikalinga patirtis su EPT (Electric Pallet Truck) technika, skaitytuvu. Miestas - Glize. Atlyginimas 11,70 EUR / h + % priedai už naktinę pamainą.

• Baldų sandėlyje reikalingi autokrautuvo vairuotojai. Uden miestas. Atlyginimas 10,39 EUR / val. + % priedai už naktinę pamainą. Pageidautina ankstesnė patirtis logistikos srityje. Prekių pakrovimas/ iškrovimas iš automobilių.
Išvykimas kuo skubiau !! Suteikiama gyvenama vieta ir 40 darbo valandų per savaitę, galimi viršvalandžiai. Darbuotojams būtina susikalbėti anglų kalba(buitiniame lygyje).

Mob.tel dėl registracijos: 861877744

Laisvės al. 97 - 1a, Kaunas
Respublikos g. 15, Panevėžys
Gedimino pr. 28/2, Vilnius
Ugniagesių g. 7, Alytus
Vydūno g. 12, Mažeikiai

UAB Bimus
www.hansalink.info
Kaina: 2000 €

Kontaktai

 Panevėžys

Komentarai:

Šiuo metu komentarų nėra. Komentuoti

Užpildykite laukelį, jeigu norite būti informuoti apie naujus skelbimo komentarus

Rašydami komentarą sutinkate su taisyklėmis. Nesusiję su skelbimu arba svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be atskiro įspėjimo.