PI network programėlė

Paskelbta: balandžio 22 d.
PI NETWORK


Tai vienintelis projektas pasaulyje šiai dienai nereikalaujantis investicijų ir suteikiantis galimybę užsidirbti. O svarbiausia tai niekaip nenaudoja jūsų telefono akumuliatoriaus.

Turi telefoną? Turėsi ir PINIGŲ!
Naudodamasis tik telefonu – laikui bėgant turėsi ir realius pinigus.

Viskas priklauso nuo Tavęs! Patikėk, pastangos ir laiko sąnaudos bus minimalios, o nauda tikrai didelė. Viskas ką turi daryti, tai prisijungti vieną kartą per parą, kad būtų įjungtas ( pratęstas ) kasimas.

Noriu pabrėžti, kad prieš Tau pradedant, nereikės NIEKO investuoti, jokio pradinio įnašo, jokių pinigų! Tai daryti gali NEMOKAMAI. Tai rimtas, originalus ir legalus projektas! Tapk jo dalimi jau dabar!

Pabandyti TIKRAI VERTA!
Privalumai:
Decentralizuota – tai saugūs, nepakeičiami, nesuklastojami skaitmeniniai pinigai.
Reikalingas tik telefonas – nereikia jokių resursų, visiškai nesekinama baterija.

Viskas ko Tau reikės, tai šiek tiek laiko, minimalių pastangų ir, žinoma, kantrybės! Jei turi šias savybes, draugauji su telefonu ir internetu (mobilus ar WiFi) – bus vienas juokas. Viskas lengva ir suprantama. O jei ko nesuprasi ir turėsi klausimų, klausk manęs, mielai padėsiu ir atsakysiu.
Yra vidinis CHAT. Prisijungęs pateksi į vidinį chat pavadinimu (Pioneers (lietuvių), vaiduttiss earning team )...
Pradėti gali VISI NORINTYS! Tereikia turėti telefoną!
Nėra nei amžiaus apribojimo, nei kitų papildomų sąlygų!
Kas yra Pi Network?
Tai pirmoji skaitmeninė valiuta (PI), kurią gali kasti tiesiog savo telefone! Ir tai visiškai nesudėtinga ir lengva. Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems telefoną. Paprasčiau ir būt negali, nes užtenka atsisiųsti programėlę iš Apple Store arba Google Play!

Ši nauja programėlė, susikūrė prieš nepilnus metus, tačiau išplito po visą pasaulį milžinišku greičiau ir neatrodo, kad žada sustoti.

Ją sukūrė trys Stanfordo absolventai:
(Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan ir Vincent McPhillip),

Tikslas - sukurti tokią kriptovaliutą, kuri nenaudotų daug išteklių, būtų paprasta ir prieinama visiems, nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas.
Apie įkūrėjus daugiau rasite: https://minepi.com/team
TRUMPI FAKTAI:
Girdėjai apie tokią valiutą BITCOIN?
Girdėjai, kokia sėkmė lydi šią valiutą ir žmonių istorijas?

2013 m. 1 BTC (bitcoin) vertė buvo vos 10 EUR.
2017 m. Gruodžio mėn. Bitcoin buvo pasiekęs net 16,639 EUR.
2020m. 1 BTC (bitcoin) vertė siekia 9,225 EUR.

Todėl galima tik įsivaizduoti, kokius pinigus žmonės gavo, kurie pardavė Bitcoin tinkamu laiku.

Dabar kviečiu prisijungti prie naujos Pi Network revoliucijos!
Visas Jūsų darbas, kurį turite daryti – būti aktyvus, t.y. kas 24 val. įjungti programėlę, ir paspausti ŽAIBO ikoną, kuri patvirtina jūsų aktyvumą. Viskas.

SVARBU! Pradėti kasti PI valiutą GALIMA TIK su pakvietimu, todėl parsisiuntus programėlę, BŪTINA užsiregistruoti per kito žmogaus nuorodą, įrašant jo slapyvardį. Tokiu būdu tiek Jums, tiek kitam asmeniui, bus greičiau kasama kriptovaliuta.
Registruodamiesi įrašykite mano slapyvardį: vaiduttiss
arba naudokite žemiau pateiktą nuorodą ir parsisiųskite programėlę.
minepi.com/vaiduttiss
Registruodamiesi įveskite pirmiausia tel. Nr. po to patvirtinsite facebook, invitation code – vaiduttiss
Kviečiu jungtis prie revoliucijos ir puikios idėjos bei sekti naujienas apie šį projektą, nes tai – originalu ir paprasta, kas dabartiniame pasaulyje yra vertinama.

PASKUBĖKITE - laikui bėgant dėl didelio populiarumo šios valiutos nebebus galima kasti arba bus kasama LABAI LĖTAI. Taigi būkite pirmieji - didesnis greitis, daugiau iškasite, daugiau turėsite pinigų ir geresnę ateitį užsitikrinsite. Tai investicija į ateitį. Sėkmės kviečiant draugus ir pažįstamus!
Jei kils klausimų, rašykite vaiduttiss@gmail.com