Profesionalios, individualios fortepijono ir muzikos pamokos Panevėžyje

Atnaujinta: spalio 21 d.
Kviečiu įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusius, pažinti visų instrumentų karalių - fortepijoną. Per pamokas mokysimės ne tik groti, bet suprasti muzikos raštą, teoriją, pažinti harmoniją, taip pat stengsimės atskleisti fortepijono galimybes. Be to, susipažinsime su skirtingų kompozitorių kūriniais, svarbiausiomis epochomis, stiliais.
Grojant svarbi koncertinė patirtis ir pažintis su scena. Koncertuojant savo talentu ir darbo rezultatais pasidžiaugsime su artimasiais bei kitais žmonėmis. Taip pat bus galima ruoštis konkursams.

Su kiekvienu būtų dirbama individualiai, atsižvelgiant į norus, galimybes, bei poreikius. Pati besimokydama patyriau, kokia yra svarbi gera, rami mokymosi aplinka, mikroklimatas, bendravimas ir bendradarbiavimas todėl visa tai pritaikau ir savo darbe.

Galiu padėti vaikams, lankantiems muzikos mokyklas mokytis kūrinius, solfežio ir muzikos istoriją.

Su muzika esu nuo kūdikystės. Fortepijonu groti pradėjau 5 metų. Mokiausi Panevėžio V.Mikalausko menų mokykloje, toliau - Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje, prof. V.Vitaitės klasėje. Dabar esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos atlikimo meno, fortepijono specialybės studentė, o šalia lankau džazinio fortepijono fakultatyvą. Esu nemažai koncertavusi, dalyvavusi meistriškumo kursuose bei konkursuose.

Susidomėjus skambinti nr. +37061575779 arba rašyti el. p. beatricesimaitye@gmail.com


Pamokos vyktų miesto centre, tačiau galiu atvykti ir į namus.
Kaina: 10 €

Komentarai:

Šiuo metu komentarų nėra. Komentuoti

Užpildykite laukelį, jeigu norite būti informuoti apie naujus skelbimo komentarus

Rašydami komentarą sutinkate su taisyklėmis. Nesusiję su skelbimu arba svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be atskiro įspėjimo.